Yetiskin Nefes Seanslari

Her SALI saat 19:30-21:30 YETISKIN Grup Nefes seansi

Her ÇARŞAMBA saat 13.00 – 15.00 YETİŞKİN Grup Nefes seansı

Yakin zamanda cocuk seanslarimiz baslayacak.

YER: Atolye Donusum

ADRES: Bagdat cad. Elmas Azizoglu apt.no:400, Saskinbakkal, Istanbul

NOT: Yerimiz kisitli oldugundan randevu icin lutfen arayin.

About Sare Elçin

1969, İstanbul doğumlu Sare Elçin, Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu. 15 sene Finans piyasalarında yönetici olarak çalıştıktan sonra 2009 yılı itibariyle Transformational Breath (TB) sistemiyle tanıştı. Nefesle birlikte kendi hayatında kalıcı değişimler yaşayan Sare, Transformational Breath (TB) sisteminin kurucusu Dr. Judith Kravitz’den aldığı eğitimlerle nefes koçluğu ve eğitmenliği çalışmalarını ve stajlarını başarıyla tamamladı. 2011 yılı başı itibariyle doğru nefes tekniğini öğrenmek ve bu muhteşem tekniği deneyimlemek isteyen herkesle nefes çalışmaları yapmakta. Doğru nefes almanın insan sağılığı için önemine inanan ve ‘’ İçimizde ne varsa dışımızda da o var. O zaman değişime kendi içimizden başlayalım’’ diyen Sare Elçin, Nefesin bunu gerçekleştirmek için en etkili araçlardan biri olduğuna inanıyor. Ve sizleri bu mucize deneyime davet ediyor.

6 Responses to Yetiskin Nefes Seanslari

 1. ismet says:

  SARE HANIM

  Cumartesi 10:30-12:30 seansı ile ilgiliyim. Nefesimi kaç seansta düzeltebilirim? Seans ücreti nedir..?

  İyi çalışmalar
  İsmet Sıdalı

  • sareelcin says:

   Ismet bey merhaba, web sitemde bir sorun oldugundan simdi yazabiliyorum. Seans bilgisi vermek istedim. Cumartesileri malesef yok. her Sali aksam 19:30-21:30 arasi var. Katilmayi dusunurseniz onceden arayip katilim bilgisi vrmeniz gerekiyor. Seans ucreti 130 TL dir. Bilginize. Iyi calismalar.

 2. Hande Canli says:

  Sare hn
  Sali aksamlari gec saatte bittiginden katilamiyorum. Acaba yukarida bahsedilen Carsamba 1300- 1500 arasi seansiniz ne zaman acilacak. Cok tesekkurler.

 3. nergis says:

  Sare Hanım,
  Nefes çalışmalarına başlamak istiyorum.Ancak daha once hic tecrübe etmedim. Baslangıc için Yetişkin Nefes Seansı mı yoksa Nefesini Yeniden Kazanma programını mı önerirsiniz ?? Yoksa tanışma için workshoplarınız varmı ??

  Teşekkürler,

  • sareelcin says:

   Nergis hanim merhaba,
   Nefese baslamak istediginizi yazmissiniz. Grup seanslarina da katilabilirsiniz. Ama ben hizli yol almak istiyorum derseniz o zaman Nefesini Yeniden Kazan Workshop ina ya da seminere gelmenizi tavsiye ederim.
   Sevgiler
   Sare

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

loading