Mayıs ayındaki Transformal Nefes Semineri Muhteşemdi..

Her seferinde olduğu gibi Mayıs ayında da katılımcılar Transformal Nefesin Fiziksel , Zihinsel & Duygusal ve Ruhsal seviyelerinde çok güzel değişim ve dönüşüm yaşadılar. Katılımcıların geldikleri ilk gün ile seminerin son günü arasındaki değişim süreçlerini izlemek her zaman olduğu gibi muhteşemdi. Bir tırtılın kelebeğe dönüşmesi kadar mucize dolu günlerdi.

Transformal Nefesin en çok sevdiğim yanlarından biri de bir kez solunum sisteminizi açtıktan ve bilinçaltı temizliği gerçekleştikten sonra kişinin kendi gücünü eline alarak artık transformal nefesi kendi hayatına sokabilmesi. Yani kendi gücünde yükselmeye başlaması..

 

 

About Sare Elçin

1969, İstanbul doğumlu Sare Elçin, Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu. 15 sene Finans piyasalarında yönetici olarak çalıştıktan sonra 2009 yılı itibariyle Transformational Breath (TB) sistemiyle tanıştı. Nefesle birlikte kendi hayatında kalıcı değişimler yaşayan Sare, Transformational Breath (TB) sisteminin kurucusu Dr. Judith Kravitz’den aldığı eğitimlerle nefes koçluğu ve eğitmenliği çalışmalarını ve stajlarını başarıyla tamamladı. 2011 yılı başı itibariyle doğru nefes tekniğini öğrenmek ve bu muhteşem tekniği deneyimlemek isteyen herkesle nefes çalışmaları yapmakta. Doğru nefes almanın insan sağılığı için önemine inanan ve ‘’ İçimizde ne varsa dışımızda da o var. O zaman değişime kendi içimizden başlayalım’’ diyen Sare Elçin, Nefesin bunu gerçekleştirmek için en etkili araçlardan biri olduğuna inanıyor. Ve sizleri bu mucize deneyime davet ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

loading