Konya Seminerini Geride Bıraktık Sıra Mayıs Ayındaki ÖZDERE İZMİR Seminerinde

2013 Yılının ilk seminerini geride bıraktık. Her seminerde olduğu gibi muhteşem açılımlar, dönüşümler yaşadık. Kalabalık katılımcı sayısı ile eğitimli, deneyimli koç ve eğitmenlerimizle güçlü bir seminerdi.

Şimdi sıra Mayıs ayında gerçekleşecek olan Özdere İzmir Seminerinde. Mevsim itibariyle tam da bahar ayları ,tabiatın yeniden canlandığı bir nevi küllerinden doğduğu bu özel zamanda ,Gücünüzü Yeniden Kazanmaya sizi davet ediyoruz.

Yeniden doğmak, kendi değişimini başlatmak  isteyen herkesi bu seminere bekliyoruz. Lütfen hemen arayın… Sevgiler…

About Sare Elçin

1969, İstanbul doğumlu Sare Elçin, Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu. 15 sene Finans piyasalarında yönetici olarak çalıştıktan sonra 2009 yılı itibariyle Transformational Breath (TB) sistemiyle tanıştı. Nefesle birlikte kendi hayatında kalıcı değişimler yaşayan Sare, Transformational Breath (TB) sisteminin kurucusu Dr. Judith Kravitz’den aldığı eğitimlerle nefes koçluğu ve eğitmenliği çalışmalarını ve stajlarını başarıyla tamamladı. 2011 yılı başı itibariyle doğru nefes tekniğini öğrenmek ve bu muhteşem tekniği deneyimlemek isteyen herkesle nefes çalışmaları yapmakta. Doğru nefes almanın insan sağılığı için önemine inanan ve ‘’ İçimizde ne varsa dışımızda da o var. O zaman değişime kendi içimizden başlayalım’’ diyen Sare Elçin, Nefesin bunu gerçekleştirmek için en etkili araçlardan biri olduğuna inanıyor. Ve sizleri bu mucize deneyime davet ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

loading