Kasım 2012 nin ardından

2012’nin son seminerini Antalya’da gerçekleştirdik. Yine her zamanki gibi yüksek katılımcı sayımız vardı. Birbirinden farklı katılımcılarımızın seminer sonunda özlerinin birliği içinde bütünleşmesini izlemek yine harikaydı.

Bu sefer katılımcı erkek sayısı her zamankinden yüksekti. 5.5 gün boyunca yapılan birbirinden değerli ve güçlü çalışmalar öteyandan nefes seansları sonunda nefes kapasitemizi artırdık, zihinsel çöplüklerimizi boşalttık, çocuklar gibi eğlendik, ve maskelerimizi atıp öz’den öz’e iletişim kurmanın özgürlüğünü yaşadık… Mühteşemdi her zaman olduğu gibi…

About Sare Elçin

1969, İstanbul doğumlu Sare Elçin, Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu. 15 sene Finans piyasalarında yönetici olarak çalıştıktan sonra 2009 yılı itibariyle Transformational Breath (TB) sistemiyle tanıştı. Nefesle birlikte kendi hayatında kalıcı değişimler yaşayan Sare, Transformational Breath (TB) sisteminin kurucusu Dr. Judith Kravitz’den aldığı eğitimlerle nefes koçluğu ve eğitmenliği çalışmalarını ve stajlarını başarıyla tamamladı. 2011 yılı başı itibariyle doğru nefes tekniğini öğrenmek ve bu muhteşem tekniği deneyimlemek isteyen herkesle nefes çalışmaları yapmakta. Doğru nefes almanın insan sağılığı için önemine inanan ve ‘’ İçimizde ne varsa dışımızda da o var. O zaman değişime kendi içimizden başlayalım’’ diyen Sare Elçin, Nefesin bunu gerçekleştirmek için en etkili araçlardan biri olduğuna inanıyor. Ve sizleri bu mucize deneyime davet ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

loading