4-5-6 MART NEFESİNİ YENİLE

” DEĞİŞİME HAZIRIM ” DİYEN HERKESİ BEKLİYORUZ
Nefesini Yenile, Transformational Breath Vakfı`nın düzenlediği resmi bir programdır.
Nefes tekniğini, harcanabilecek en az zaman ve çaba ile derinlemesine tanıma ve deneyimleme olanağı sunan bu çalışma, kısa zamanda açılımlar sağlamak için oldukça elverişli, keyifli bir programdır.
Cuma akşamından başlayan ve 2,5 gün süresince güçlü ve etkili grup enerjisi içerisinde;
5 tam Nefes Grup Seansının yanı sıra;
Nefesinizin analizi
Yaşam Koçluğu
Kundalini Nefesi
Neşe nefesi ve Pozitif Niyet Meditasyonu
Nefes ile Fiziksel/ Duygusal-zihinsel / Ruhsal dönüşüm eğitimi
Grup enerjisine göre seçilecek çeşitli farkındalık egzersizleri gerçekleştirilmektedir.
Nefesin fiziksel, zihinsel /duygusal ve ruhsal seviyelerde sağladığı açılımları ve nefesimizi kullanarak, bilinç altımızdaki olumsuzlukların ve hücre hafızalarımızdaki blokajların nasıl temizlendiğinin öğrenildiği bu çalışma sonucunda, solunum sistemimiz büyük bir oranda açılarak evrende bizim için var olan iyilik ve güzellikleri kabul edebilme sağlanır.
Bu program, 6 günlük Nefes Semineri için güzel bir başlangıçtır. Nefesini Yeniden Kazan katılımcıları bu 6 günlük seminere %20 indirimli olarak katılabilmektedirler.
Çalışma programı:
Cuma: 19:30 – 22:00
Cumartesi: 09:30 – 17:30
Pazar: 09:30 – 17:30

About Sare Elçin

1969, İstanbul doğumlu Sare Elçin, Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu. 15 sene Finans piyasalarında yönetici olarak çalıştıktan sonra 2009 yılı itibariyle Transformational Breath (TB) sistemiyle tanıştı. Nefesle birlikte kendi hayatında kalıcı değişimler yaşayan Sare, Transformational Breath (TB) sisteminin kurucusu Dr. Judith Kravitz’den aldığı eğitimlerle nefes koçluğu ve eğitmenliği çalışmalarını ve stajlarını başarıyla tamamladı. 2011 yılı başı itibariyle doğru nefes tekniğini öğrenmek ve bu muhteşem tekniği deneyimlemek isteyen herkesle nefes çalışmaları yapmakta. Doğru nefes almanın insan sağılığı için önemine inanan ve ‘’ İçimizde ne varsa dışımızda da o var. O zaman değişime kendi içimizden başlayalım’’ diyen Sare Elçin, Nefesin bunu gerçekleştirmek için en etkili araçlardan biri olduğuna inanıyor. Ve sizleri bu mucize deneyime davet ediyor.

2 Responses to 4-5-6 MART NEFESİNİ YENİLE

 1. İlkay says:

  Merhabalar, yer ve fiyat bilgisi alabilir miyim ? Tesekkurler

  • Sare Elçin says:

   Merhabalar
   Seminer yeri Beykoz/Kanlıca
   Ücret: Yemekler dahil 1150TL
   Katılmayı düşünürseniz lütfen arayın. Son 2 yer kaldı.
   0(535)826 3490
   Sevgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

loading