2013’ün ilk semineri

2013’ün 5.5 günlük ilk semineri 8 – 13 Şubat tarihleri arasında Konya’da yapılacak. Yine her seminer gibi yüksek katılımcı sayısı ile hem fiziksel, hem zihinsel ve duygusal hem de ruhsal açıdan muhteşem bir dönüşüm semineri olacak.

Bir yandan doğru nefes alma tekniğini öğrenerek kısıtlanmış nefes alışkanlığımızı/kapasitemizi açarken öte yandan birbirinden farklı farkındalık çalışmaları ile hayata bakışımızı değiştirerek daha mutlu, coşkulu ve özgür olmayı öğreneceğiz.

About Sare Elçin

1969, İstanbul doğumlu Sare Elçin, Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu. 15 sene Finans piyasalarında yönetici olarak çalıştıktan sonra 2009 yılı itibariyle Transformational Breath (TB) sistemiyle tanıştı. Nefesle birlikte kendi hayatında kalıcı değişimler yaşayan Sare, Transformational Breath (TB) sisteminin kurucusu Dr. Judith Kravitz’den aldığı eğitimlerle nefes koçluğu ve eğitmenliği çalışmalarını ve stajlarını başarıyla tamamladı. 2011 yılı başı itibariyle doğru nefes tekniğini öğrenmek ve bu muhteşem tekniği deneyimlemek isteyen herkesle nefes çalışmaları yapmakta. Doğru nefes almanın insan sağılığı için önemine inanan ve ‘’ İçimizde ne varsa dışımızda da o var. O zaman değişime kendi içimizden başlayalım’’ diyen Sare Elçin, Nefesin bunu gerçekleştirmek için en etkili araçlardan biri olduğuna inanıyor. Ve sizleri bu mucize deneyime davet ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

loading