2013 yilinin Son Semineri 09 – 14 Kasim’da

Nefes demek Yasam demek….

Transformal Nefes,  su an yeryuzunde bulunan en guclu kisisel gelisim metodlarindan biri.  35 yili askin suredir binlerce insanin yasamina enerji, canlilik, sevgi, guc ve herseyden onemlisi fiziksel, zihinsel ve ruhsal saglik getiriyor.

Seminer boyunca, birbirinden farkli ve guclu calismalarla , kendi nefesinizle hayatinizda guclu ve kalici bir donusum yaratabilirsiniz. Ayrica  seminer haftasi boyunca uygulayacaginiz ve sizin de ogreneceginiz yontemlerle tanisip bu calismalari yasaminiza katabilirsiniz.

Detayli bilgi almak icin lutfen arayin…..

About Sare Elçin

1969, İstanbul doğumlu Sare Elçin, Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu. 15 sene Finans piyasalarında yönetici olarak çalıştıktan sonra 2009 yılı itibariyle Transformational Breath (TB) sistemiyle tanıştı. Nefesle birlikte kendi hayatında kalıcı değişimler yaşayan Sare, Transformational Breath (TB) sisteminin kurucusu Dr. Judith Kravitz’den aldığı eğitimlerle nefes koçluğu ve eğitmenliği çalışmalarını ve stajlarını başarıyla tamamladı. 2011 yılı başı itibariyle doğru nefes tekniğini öğrenmek ve bu muhteşem tekniği deneyimlemek isteyen herkesle nefes çalışmaları yapmakta. Doğru nefes almanın insan sağılığı için önemine inanan ve ‘’ İçimizde ne varsa dışımızda da o var. O zaman değişime kendi içimizden başlayalım’’ diyen Sare Elçin, Nefesin bunu gerçekleştirmek için en etkili araçlardan biri olduğuna inanıyor. Ve sizleri bu mucize deneyime davet ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

loading