20-25 Nisan İzmir Özdere Transformal Nefes Seminerini Geride Bıraktık

20-25 Nisan tarihleri arasında İzmir Özdere’de yapılan 5.5 günlük Transformal Nefes seminerini geride bıraktık..Bu seminer aynı zamanda katılımcı açısından dünyanın en büyük semineri özelliğini taşıyordu.  Seminerin ana teması ise ”Birlik Bilinci”ydi. Tam da adına yakışır bir seminer oldu.

Seminer boyunca, yapılan birbirinden değerli çalışmalar hem fiziksel beden hem zihinsel ve duygusal hem de ruhsal bedende bütünlenmeye katkıda bulundu. Her bir katılımcının yaşadığı değişim ve dönüşümler birbirinden değerliydi.  Yapılan tüm çalışmalar sonunda her bir katılımcının birer kelebeğe dönüşmesini, özgürleşmesini ve neşeye, coşkuya açılmalarını izlemek muhteşemdi…Çok şükür…

About Sare Elçin

1969, İstanbul doğumlu Sare Elçin, Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu. 15 sene Finans piyasalarında yönetici olarak çalıştıktan sonra 2009 yılı itibariyle Transformational Breath (TB) sistemiyle tanıştı. Nefesle birlikte kendi hayatında kalıcı değişimler yaşayan Sare, Transformational Breath (TB) sisteminin kurucusu Dr. Judith Kravitz’den aldığı eğitimlerle nefes koçluğu ve eğitmenliği çalışmalarını ve stajlarını başarıyla tamamladı. 2011 yılı başı itibariyle doğru nefes tekniğini öğrenmek ve bu muhteşem tekniği deneyimlemek isteyen herkesle nefes çalışmaları yapmakta. Doğru nefes almanın insan sağılığı için önemine inanan ve ‘’ İçimizde ne varsa dışımızda da o var. O zaman değişime kendi içimizden başlayalım’’ diyen Sare Elçin, Nefesin bunu gerçekleştirmek için en etkili araçlardan biri olduğuna inanıyor. Ve sizleri bu mucize deneyime davet ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

loading