08-13 MAYIS NEFES SEMINERI HOTEL GRAND SIDE OTEL/ANTALYA

flyer-2Nefes Semineri 5,5 gunluk bir egitim programidir. Seniner suresince her gun 2 TN seansi yapilarak, nefesin tamamen acilmasi ve aktive olmasi saglanirken ayni zamanda dunyanin en etkili iyilestirme metodlari uygulanir. Nefes sistemi 3 asamada calisir.

1) Fiziksel Seviye: Diyafram nefesi ile solunum sistemi tam ve dogru sekilde calismaya baslar. Kisi kendini daha saglikli, hareketli ve neseli hissetmeye baslar.

2) Zihinsel ve Duygusal Seviye: Bilincalti temizligi ile,anne karnindan bu yasa kadar tasidigimz hatta atalarimizdan getirdigimiz tum olumsuz bilincalti kayitlarinin temizlenmesi saglanir. Endise, kaygi gibi duygularin entegrasyonu saglanmis olur. Zihin sakinlesir.

3) Ruhsal Seviye: Ozumuz ile kopan bag tekrar guclenir. Kendimize olan inanc artar ve yasam ile olan bag tekrar kurulur.

Deyali bilgi icin SEMINER kismina bakabilir veya arayabilirsiniz.

About Sare Elçin

1969, İstanbul doğumlu Sare Elçin, Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu. 15 sene Finans piyasalarında yönetici olarak çalıştıktan sonra 2009 yılı itibariyle Transformational Breath (TB) sistemiyle tanıştı. Nefesle birlikte kendi hayatında kalıcı değişimler yaşayan Sare, Transformational Breath (TB) sisteminin kurucusu Dr. Judith Kravitz’den aldığı eğitimlerle nefes koçluğu ve eğitmenliği çalışmalarını ve stajlarını başarıyla tamamladı. 2011 yılı başı itibariyle doğru nefes tekniğini öğrenmek ve bu muhteşem tekniği deneyimlemek isteyen herkesle nefes çalışmaları yapmakta. Doğru nefes almanın insan sağılığı için önemine inanan ve ‘’ İçimizde ne varsa dışımızda da o var. O zaman değişime kendi içimizden başlayalım’’ diyen Sare Elçin, Nefesin bunu gerçekleştirmek için en etkili araçlardan biri olduğuna inanıyor. Ve sizleri bu mucize deneyime davet ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

loading