07-08-09 MART 2014 2,5 GUNLUK NEFESINI YENIDEN KAZAN CALISMASI

2,5 Gunluk Nefesini Yeniden Kazan Calismasi Transformal Nefes Vakfinin Duzenledigi Resmi bir Programdir.

Gunumuzde stres, endise ve kaygi gibi duygularla bas etmenin pek cok yolu var. Ancak en etkili ve en kolay yolun NEFES oldugunu artik biliyoruz. Ote yandan dogru nefes almanin insan sagligi acisindan onemi tartisilmaz. Siz de boyle dusunuyorsaniz, sizi 2,5 gunluk NEFESINI YENIDEN KAZAN calismasina bekliyoruz.

Kisa zamanda acilimlar saglamak isteyenler icin guclu ve keyifli bir programdir. Program boyunca fiziksel seviyede kisitlanmis nefes aliskanliginizi duzenlerken, zihinsel&duygusal seviyede bilincaltindaki blokajlarinizi temizleyecek, size engel olan kaliplardan kurtulmayi ogreneceksiniz. Boylece evrende sizin icin var olan iyilik ve guzelliklerin kabulunu deneyimleyeceksiniz.

Bu programa katilanlar 5,5 gunluk Transformal Nefes Semineri icin %20 indirimden faydalanirlar.

CALISMA ICERISINDE

5 Nefes Seansi,   2 “100 NeseNefesi”, Nefes Analizi, Pozitif Niyet calismasi, Mucize Bilinci, Yasam Koclugu, Sonsuzluk Nefesi, Tibet’in 5 hareketi, Transformal Nefesin Fiziksel, Zihinsel&Duygusal ve Ruhsal donusum egitimi bilgileri ve cesitli farkindalik egzersizleri yer alacaktir.

07  Mart    19:30-22:30

08 Mart   9:30-17:30

09 Mart  9:30-17:30

Yer: Erenkoy 313   /  Caddebostan mah. Yener sok. Camlik apt.No:6/2  Erenkoy

Detayli bilgi icin lutfen arayin.   0(535) 826 3490

Yerimiz kisitli oldugundan katilim icin lutfen onceden arayin.

 

About Sare Elçin

1969, İstanbul doğumlu Sare Elçin, Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu. 15 sene Finans piyasalarında yönetici olarak çalıştıktan sonra 2009 yılı itibariyle Transformational Breath (TB) sistemiyle tanıştı. Nefesle birlikte kendi hayatında kalıcı değişimler yaşayan Sare, Transformational Breath (TB) sisteminin kurucusu Dr. Judith Kravitz’den aldığı eğitimlerle nefes koçluğu ve eğitmenliği çalışmalarını ve stajlarını başarıyla tamamladı. 2011 yılı başı itibariyle doğru nefes tekniğini öğrenmek ve bu muhteşem tekniği deneyimlemek isteyen herkesle nefes çalışmaları yapmakta. Doğru nefes almanın insan sağılığı için önemine inanan ve ‘’ İçimizde ne varsa dışımızda da o var. O zaman değişime kendi içimizden başlayalım’’ diyen Sare Elçin, Nefesin bunu gerçekleştirmek için en etkili araçlardan biri olduğuna inanıyor. Ve sizleri bu mucize deneyime davet ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

loading